[ nacházíte se ] úvodní stránka >> program obnovy obce >> celková oprava kulturního domu v bílé

Celková oprava kulturního domu v Bílé

Dokumentace toho, jak probíhala celková rekonstrukce kulturního domu v obci Bílá. Celkový náklad akce: 1 389.000,- Kč (dotace z POV: 400.000,- Kč).

Fotografie: Celková oprava kulturního domu v Bílé

datum: 1.8.2002 | v albu: 5 fotografií
fotografie: << první | < předchozí | další > | poslední >> stránky: < předchozí |
1 |
další >
foto: Kulturní dům v Bílé,který byl postaven v sedmdesátých letech minulého století již potřeboval nutně provést opravu,jednalo se o celkovou opravu fasády,výměnu oken,rekonstrukci sociálních zařízení a celkovou opravu sálu,s akcí bylo započato v měsíci srpnu roku 2002.